MÖBLER / Trädgård / Solur 7074012
nr 707 4012
Solur
sten, märkt 1759, 20x20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:20:40
31/7 16:50:56
Stengods
Carl Malmsten (1888-1972)
Svensk inredningsarkitekt, möbelarkitekt och professor